CER Cargo Holding usporiadal Deň železničiarov v Széchenyi Kertvendéglő

V júli tohto roku skupina CER usporiadala pre svojich zamestnancov tradičný Deň železničiarov. Hostí privítal Márton Kukely, generálny riaditeľ CER Cargo Holding SE. Svoj prejav predniesli László Horváth, majiteľ holdingu, Tamás Heinczinger, generálny riaditeľ CER Hungary a výkonný riaditeľ CER Slovakia, Štefan Eštók.

Tento rok skupina oslavuje svoje 15. výročie založenia. Prejavy lídrov sa niesli v duchu o tom, ako skupina CER začínala a akým smerom sa uberala. Vývoj má dva hlavné piliere: pre spoločnosť pracujú odborníci, z ktorých väčšina pôsobí v odbore viac ako 15 rokov a využívajú svoje odborné znalosti a skúsenosti. Pracujú na kvalitnom a flexibilnom plnení prepravných úloh, prenášajú svoje skúsenosti a nadšenie kolegom, mladšej generácii. Druhým pilierom sú klienti, ktorí na základe našej úspešnej spolupráce zverujú našej spoločnosti čoraz viac zakáziek.

Dnes je skupina CER zastúpená v štyroch krajinách. Okrem Maďarska spôsobý na Slovensku, v Českej republike a Chorvátsku.

Na oslavu 15-ročného jubilea, vedenie prekvapilo svojich zamestnancov dvomi tortami. Jednu nakrájali László Horváth a István Bárány, zakladatelia skupiny CER, a druhú Márton Kukely, Tamás Heinczinger a Zsolt Horváth zátupcovia skupiny CER.